سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دالترجمه آلمانی

آشنایی با زبان آلمانی

 

نکته ای بسیار جالب و حائز اهمیت کشور آمریکا در خود بخش بزرگی از گویندگان آلمانی را جای داده است آلمانی-آمریکایی ها بزرگترین گروه قومی ساکن ایالات متحده هستند و یک چهارم همه گردشگرانی که به آمریکا سفر می کنند ، آلمانی زبان هستند.

پیچیدگی زبان آلمانی 

زبان آلمانی از پیچیدگی بسیار زیادی برخوردار است زیرا بسیاری از گویش های منطقه ای آن است. زبان آلمانی را می توان به آلمانی استاندارد (زبان نوشتاری) ، آلمانی بالا و آلمانی  کم ، تقسیم کرد که هر طبقه بندی شامل مناطق مختلفی است که به آن گویش خاص صحبت می کنند

ترجمه تخصصی آلمانی در دارالترجمه آلمانی خانه ترجمه با کیفیت و سرعت بالا انجام می شود و دلیل آن استفاده از مترجمین تخصصی  است .

در صورت نیاز به ترجمه تخصصی آلمانی در هر زمینه تخصصی لطفا تنها از طریق لینک زیر اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی کنید.

استفاده از مترجم تخصصی زبان آلمانی

به طور کلی هر مترجم در یک و یا دو زمینه خاص تخصصی دارد و به دلیل گسترده تر شده روز به روز علوم و تخصصی تر شده متون اگر قصد داریم یک متن را ترجمه آلمانی نماییم باید به صورت کاملا تخصصی ترجمه گردد تا معادل ها صحیح برای آنها در ترجمه انتخاب شود لازم است

نکتهمهم : یک یکی ویژگی های منحصر به فرد خانه ترجمه سرعت عمل بالا در ترجمه است و استفاده از کادر فنی و تخصصی برای هر زبان خاص است

 

هزینه ترجمه تخصصی زبان آلمانی  نسبت به مترجم عمومی

به طور کلی هزینه ترجمه زبان های تخصصی نسبت به ترجمه های عمومی بالاتر است زیرا مترجم تخصصی از کلمات و لغات کاما اشنا است و به درستی می تواند کار ترجمه را انجام دهد و ترجمه ای با کیفیت بالاتری را ارائه می دهد و در مقابل دستمزد بیشتری را تقاضا می کند

خدمات انجام شده توسط تیم های مترجم آلمانی حرفه ای در خانه ترجمه شامل ویرایش و چاپ مجدد توسط کارشناسان مستقل و بدون پرداخت هزینه اضافی است. تیم های مترجمان آلمانی متخصص ما ، ویرایش و ترجمه مجدد آلمانی را نیز برای ترجمه های دیگر منابع را ارائه می دهند.

از کجا بدانیم که مترجم در ترجمه متن آلمانی ما تخصص کافی برخوردار است ؟

اگر کیفیت ترجمه آلمانی شما از اهمیت زیادی برخودار است برای اینکه از کیفیت ترجمه در خانه ترجمه اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید می توانید می توانید از دارالترجمه آلمانی در خانه ترجمه تقاضا نمایید تا بخشی از متن شما که تخصصی است یک مترجم به عنوان نمونه برای شما ترجمه نماید تا در صورت تایید نمونه نسبت به نهائی کردن سفارش خود اقدام نمایید .

 

ترجمه نمونه

به طور کل معمولاً مقدار نمونه رایگان 3 الی 6 خط است اما در صورتی که حجم بیشتری از متن را بخواهیدکه  بعنوان نمونه ترجمه شود می توانید هزینه آن را در خانه ترجمه پرداخت نموده نسبت به دریافت نمونه ترجمه اقدام نمایید معمولاً 3 الی6  نمونه ترجمه به صورت رایگان و بدون دریافت هرگونه مبلغی انجام می شود . و تنها  در صورت درخواست نمونه ترجمه آلمانی با حجم بیشتر از 10 خط ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود .

 

 

 

کیفیت ترجمه آلمانی

کیفیت ترجمه های آلمانی شما بازتاب مستقیمی بر شما و تجارت شما دارد . همچنین در صورتی که شرکت های ایرانی برای گسترش کسب و کار خود قصد حضور در بازارهای اروپایی به خصوص کشور آلمان را داشته باشند به ترجمه های تخصصی فارسی به آلمانی اسناد، مدارک، گزارش ها و کاتالوگ های معرفی خدمات و محصولات نیازمند خواهند بود.

خانه ترجمه به عنوان تخصصی ترین مرکز ترجمه زبان آلمانی به شما این امکان را می دهد که آنچه را که شما انجام می دهید بهتر انجام دهید.

 

جهت تماس با خانه ترجمه میتوانید از منوی تماس با ما نیز اقدام کرده و یکی از پل های

ارتباطی را جهت ارتباط با کارشناسان خانه ترجمه انتخاب کنید

کارشناسان ما در اولین فرصت ما شما تماس خواهند گرفت

 

با ما تماس بگیرید منتظرتان هستیم

 

02188711842 یا 02188555136